%100 Müşteri Memnuniyeti !

Tel : 0216 573 58 68

Tel : 0543 544 58 68

Ofis Taşıma

Ofis taşımacılığı sektöründe yeni yeni aşina olduğunuz ofis taşıma hizmeti özellikle işletme sahiplerinin daha düzenli ve işi aksatmadan yaptırdığı bir hizmettir. Taşıma genellikle belli bir kural çerçevesinde ve belli bir zamanda yapılır. Bu zaman genellikle şirketin faaliyet göstermediği günlerdedir. Aynı gün içerisinde de-monte edilen firma eşyaları aynı gün içerisinde araca yüklenip teslimat adresinde montaj yapılır. Ofis taşıma firmaları arasında hizmetleri ile ön planda olan firmamız beklentilerinizi karşılayabilecek ekipman, araç ve çalışana sahiptir. Her geçen süre içerisinde hasarsız taşımacılık konusundaki deneyimlerimizi sizinle paylaşarak sizi memnun etmeyi hedefliyoruz.

Profesyonel Ofis Taşıma Hizmetimiz

Taşınma öncesi ofis eşyalarınızın durumu ve miktarı firmamız için önemlidir. Ofis taşımacı İstanbul ve daha birçok şehre hizmet veren firmamız taşınma öncesi ön görüşme yaparak ofis eşyalarınıza göre ekipman ve çalışan sayısını belirler. Tarafınıza hazırlıklı ve profesyonel bir şekilde gelecek olan firmamız eşyalarınızın de-montesini yaptıktan sonra araca yüklemek için hazırlık yapar. İstanbul ofis taşıma işlerinde profesyonel bir firmaya ihtiyacınız varsa firmamızı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Firmamız geniş hizmet imkânları ile her geçen profesyonel hale gelmeyi hedefliyor. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız iş yeri taşıma konusunda da oldukça iddialıdır. Belli bir sıraya göre ilerleyen işlerinizde hasarsızlık taşımacılık imkânı sunacağımıza dair garanti verebiliriz. En ufak bir kâğıt parçasının bile kaybolmayacağı, ofis mobilyalarınızın her türlü de-monte ve montaj işlerini yapacağımıza emin olabilirsiniz

Tags: , , , , , , ,

Top