%100 Müşteri Memnuniyeti !

Tel : 0216 573 58 68

Tel : 0543 544 58 68

Kartal Evden Eve Nakliyat

Bir yerden bir yere taşınacak olanlar için en büyük çile ev eşyalarına zarar gelmeden taşımaktır. Çünkü ev eşyaları taşınması esnasında kırılıp çizilebilir, hatta kullanılamaz duruma gelebilir.

Bu yüzden taşınacak olan çoğu insan eşyaları için endişe duymaktadır. Taşınmak için belirlenen zamanın kısıtlı olması ve genellikle bireylerin nakliye konusunda detaylı araştırma yapmaya zaman bulamaması sonucunda kalitesiz iş çıkaran nakliye şirketleri aldıkları paranın hakkını vermeyerek insanları mağdur edebilmektedir.

16 milyonluk nüfusuyla Türkiye’nin en kalabalık şehri olan İstanbul’a her yıl yüzbinlerce insan çeşitli nedenlerde taşınmaktadır. Bu insanların hepsinin ilk yapacağı şey güzel bir nakliye şirketi bulmak ve eşyalarını güvenle yeni yaşayacakları eve ulaştırmaktır. Bize; 0850 346 58 68 Yada; 0216 573 58 68 Telefon numaralarından ulaşa bilirsiniz.

Kartal Nakliyat Şirketi

Bu konuda Kartal nakliyat şirketleri İstanbul’da en çok güvenilecek nakliye firmalarının başında gelmektedir. Kartal evden eve firmalarına eşyalarını teslim edenler genellikle eşyalarını eski evlerinde teslim ettiği gibi yeni evlerinde bulmaktadırlar. Bu sebeple gönül rahatlığı ile KARTAL evden eve nakliyat firmaları na eşyalarınızı emanet edebilirsiniz.

Bazı nakliye firmaları ise eşyalarınızı garantili bir şekilde taşımakta, kırılan ya da hasar gören eşyalarınız olduğu taktirde sizi mağdur etmeden zararınızı karşılamaktadır. Bu firmalar garanti altına aldığı eşyalarınızı özenle sarar, paketler ve bir çizik dahi oluşmaması için ellerinden gelen gayreti gösterirler.

Tabiki bunu yaparken normal nakliyat firmalarına göre biraz daha kesenin ağzını açmak gerekmektedir. Lakin ödenen bu fazla paralar, eşyaların emniyetinin garantiye alınmasına değmektedir. Çünkü bazı eşyaların aldığı hasarlar hem maddi, hem de manevi anlamda çok fazla olabilmektedir.

Özellikle tarihi saksı, vazo gibi eski atalarımızdan yadigar kalan ve çabuk kırılabilen eşyaların hasar görmesi durumunda ne yapsanız nafiledir. Bu tür zor durumlarda kalmamak için garantili taşıma hizmeti sunan nakliye firmalarını şiddetle tavsiye ediyoruz.

Top