%100 Müşteri Memnuniyeti !

Tel : 0216 573 58 68

Tel : 0543 544 58 68

Pendik Ofis Taşıma

Ofis ve iş yerlerinin zamanla taşınması gerekebilir. Ticari durumunuz ve hedefleriniz doğrultusunda işinizi büyükmek amacıyla yeni bir ofise geçmek isteyebilirsiniz. Bu anlamda pendik ofis taşıma firması olarak ofisinizi özenli bir şekilde yeni adresine taşıyoruz. Ofis taşıma hizmetlerinde firmanızın kurumsal yapısına uygun olarak en detaylı hizmeti veriyoruz. Bu anlamda hizmet almak ve detayları öğrenmek için bizi hemen arayabilirsiniz.

Firmanızın faaliyet alanına göre ofisinizde farklı eşya ve malzemeler olabilir. Bu eşyaların taşınmasında firma olarak en titiz çalışmaları yapıyoruz. Ofis içinde yer alan masa, sandalye, faks, fotokopi, bilgisayar ve benzer diğer özel ürünlerini pendik ofis taşıma firması olarak taşıyoruz. Hizmet alanımız çok genişlemiş ve her zaman büyümeye devam etmektedir. İstanbul’un en güvenilir ve saygın firmalarından biri olarak hizmetlerimizi sürdürüyoruz.

Müstakil, iş merkezi ve plazalar da bulunan ofislerinizi taşınabilmektedir. Bunların taşınmasında her türlü teknik detaya sahip araç gereçlerimiz mevcuttur. Firma personellerimiz bu gibi çalışmalarda en titiz çalışmayı yapabilmektedir. Ofis ve iş yeri taşımacılık hizmetlerimiz sigortalı bir şekilde yapılmaktadır. Sigorta hizmeti sayesinde eşyalarınız güvenli bir şekilde taşınmış olacaktır.

Firmamızın ofis taşıma hizmetleri dışında evden eve nakliye ve eşya depolama gibi hizmetleri de mevcuttur. Bu kapsamda her türlü talebiniz sorunsuz bir şekilde karşılanmaktadır.

Nakliye hizmetleri profesyonelce verilmelidir. Firmamız sürekli olarak gelişmektedir. Bu anlamda müşteri kitlemizde her zaman büyümeye devam etmektedir. Tüm bu detaylar sonrasında diğer bilgiler için pendik ofis taşımacılığı firmamızı arayabilirsiniz. Ofislerinizin sorunsuz ve kısa sürede taşınmasını istiyorsanız en doğru yerdesiniz. Profesyonel hizmetlerimizde ücretler çok uygundur. Her konuda sizlere yardımcı oluyoruz. Ödeme kolaylıkları sunuyoruz. Kredi kartı ile peşin ve taksitli ödeme seçeneklerimiz den her zaman için faydalanabilirsiniz.

Top